Yabancı Dil öğrenmek isteyenler için en iyi mobil uygulamalar

DuolingoListemizin en popüler uygulaması olan Duolingo, karşımıza çıktığı ilk günden bu yana hem Android hem de iOS platformlarının en sevilen uygulamalarından biri. Geçtiğimiz günlerde 25 milyon aktif kullanıcıya ulaşan ve 25 milyon dolarlık bir yatırım alan Duolingo uygulamasını Android için buradan, iOS için ise buradan indirebilirsiniz.

 MemriseDuolingo’yla birlikte en çok kullanılan uygulamalardan olan Memrise, Londra merkezli başarılı bir dil öğrenme uygulaması. Seçtiğiniz dili oyunlaştırma mantığı çerçevesinde kullanıcısına öğreten Memrise, yararlı olduğu kadar eğlenceli de bir uygulama, Memrise uygulamasını Android için buradan, iOS için ise buradan indirebilirsiniz.

 MondlyATi Studios firması tarafından geliştirilen Mondly uygulaması, 33 farklı dili öğrenme konusunda kullanıcılarına yardımcı oluyor. Yaklaşık 20 milyon kullanıcı tarafından tercih edilen Mondly uygulamasını Android için buradan, iOS platformu için ise buradanindirebilirsiniz.

 busuuAkla ilk gelen dil öğrenme uygulamalarından biri olan busuu, hem dil öğrenmek hem de pratik yapmak isteyen kullanıcılar için başarılı bir alternatif. Konuşma/yazma dersler, telaffuz örnekleri ve hafıza alıştırmaları gibi özelliklere sahip olan busuu, hem Androidhem de iOS platformu için ücretsiz olarak sunulmuş durumda.

 BabbelRakiplerinden farklı olarak ilgi duyduğunuz alanlara odaklanarak dil öğreten Babbel,Türkçe dahil olmak üzere toplamda 14 farklı dil öğrenimi için kullanılabiliyor. Ortalama olarak 15 dakikalık dersler sayesinde dil öğreten Babbel uygulamasını Android için buradan, iOS için ise buradan indirebilirsiniz.

 QuizletGörsel ve sesleri kullanarak etkili bir şekilde dil öğrenme hizmeti veren Quizlet, sınıf arkadaşlarınız veya öğrencilerinizle birlikte çalışma olanağı sunuyor. Kullanıcılarına çalışma setleri oluşturma imkanı tanıyan Quizlet, hem Android, hem de iOSplatformlarında ücretsiz olarak mevcut.

Burası Reklam Alanı Yazı Reklamı 2

Dil Öğrenme KılavuzuBravolol firması tarafından geliştirilen Dil Öğrenme Kılavuzu, özellikle kolay kullanımı ve sade tasarımı ile öne çıkıyor. Çevrimdışı olarak da çalışabilen Dil Öğrenme Kılavuzu uygulamasını Android için buradan, iOS için ise buradan indirebilirsiniz.LingualeoGramer kursları, altyazılı TED konferansları ve İngilizce makaleler gibi pek çok içeriğe ulaşmanızı sağlayan Lingualeo, içinde 100’den fazla açıklamalı ve resimli kelime seti barındırıyor. İnternet bağlantısı olmadan da çalışabilen Lingualeo, Android ve iOSplatformları için ücretsiz olarak sunulmuş durumda.VoscreenRakiplerinin aksine kısa video kesitleri sayesinde dil öğretmeye çalışan Voscreen,içeriklerini filmler, müzik videoları, belgeseller ve çizgi filmlerden alıyor. Rakiplerine oranla oldukça eğlenceli bir öğrenme süreci sunan Voscreen uygulamasını Android için buradan, iOS için ise buradan indirebilirsiniz.

 CamblySkype benzeri bir yapıya sahip olan Cambly, tamamen online olarak çalışıyor. Kullanıcılar ile ana dili İngilizce olan eğitmenleri bir araya getiren Cambly, konuşarak pratik yapmak için ideal bir uygulama, Cambly uygulaması hem Android, hem de iOS platformlarında ücretsiz olarak mevcut.

 English NinjasTek tuşla İngilizce konuş sloganı ile karşımıza çıkan English Ninjas, Mekanist.net kurucularından Ali Servet Eyüboğlu tarafından geçtiğimiz yıl tanıtılan yerli bir uygulama. Tıpkı Cambly gibi anadili İngilizce olan eğitmenler arayıcılığıyla İngilizce öğreten English Ninjas uygulamasını Android için buradan, iOS için ise buradan indirebilirsiniz.

 SpeakyArkadaşlar edinerek pratik yapmanıza olanak tanıyan Speaky180 ülkeden kullanıcılara sahip. Toplamda 110 farklı dilin konuşulduğu platformda size uygun dil partnerinizi bularak, istediğiniz dil için pratik yapabilirsiniz. Speaky uygulamasının Android ve iOSplatformları için ücretsiz olarak sunulduğunu da ekleyelim.

+1 oy
beyinfırtınası ST Yönetim 10,000,117 Exp
24 Kişi Görüntüledi Şubat 1, 2019

Lütfen oturum aç veya kayıt olmak Bu İçeriği Yorumlamak için.

En Çok aktif üyeler - bu ay
    4 Online
    0 Üye Ve 4 Misafir
    Bugün Ziyaretler : 468
    Dün Ziyaretler : 721
    Tüm Ziyaretler : 511728