1.Skrill


Moneybookers, Internet üzerinden yapılacak ödemeler ve para transferlerine izin veren bir e-ticaret portalıdır. Posta havaleleri gibi göreneksel kâğıt üzerinde yapılan metotlara elektronik bir alternatif olarak hizmet verir.

https://www.skrill.com/tr/

 

2.Payoneer


2005 yılında kurulan, ofisi new york'ta, araştırma geliştirme departmanı petah tikva'da bulunan israil menşeli çevrimiçi ödeme sistemi. bu sistem ile internetten kazandığınız paraları payoneer'in gönderdiği banka kartına isteyerek dünya üzerindeki herhangi bir atm'den herhangi bir para biriminde çekebilirsiniz.

web kazançlarınızı, kendinize ait bir payoneer mastercard'a aktararak herhangi bir atm'den para çekmenizi sağlayan sistem.

https://www.payoneer.com

 

3.Payu


Dünyanın en önemli medya ve e-ticaret markalarını bünyesinde bulunduran Naspers’ın bir iştiraki olan PayU, hâlihazırda 9 ülkede faaliyet göstermektedir. Dünyada 15 binden fazla üye işyeri ile çalışan PayU, Türkiye’de operasyonlarına 2011 yılının Eylül ayında başlamıştır.

 

PayU Türkiye, uluslararası düzeyde kazandığı bilgi ve deneyimini, Türkiye e-ticaret pazarının ihtiyaçlarına göre yeniden şekillendirerek sektörde faaliyet gösteren e-ticaret firmalarının önemli bir iş ortağı olmayı hedeflemektedir. Özellikle üye işyerlerinin risklerini minimize edecek katma değerli servisleriyle sektörde önemli bir ihtiyacı karşılamayı da amaçlamaktadır.

 

PayU Türkiye, Sanal POS çözümleri, gelişmiş sahtecilik (fraud) önleme filtreleri, 7 gün 24 saat hizmet veren uzman sahtecilik izleme ekibi ve daha birçok servisle, bir yandan e-ticaret işletmelerinin hizmet kalitesini artırırken, diğer yandan Türkiye’nin önde gelen İŞ, GARANTİ, YAPI KREDİ, AKBANK, FİNANSBANK gibi bankaları ve lisansör kuruluşlarıyla yaptığı işbirlikleriyle sektöre yenilikçi bir hizmet anlayışı ile hizmetlerini sürdürmektedir.

https://www.payu.com.tr

 

4.Paymentwall


Sahip olunan gerçek parayı, sanalpara'ya dönüştürmek için çeşitli dijital metodlar sunan, küresel bir ödeme çeşidi ve çözüm ortağıdır.

https://www.paymentwall.com/tr/

 

5.Payza


payza.com abd tarafından kapatılmıstır 2018 yıllarında payza arattıgımızda arama motorunda payza.eu karşımıza çıkmaktadır.

kendinizde araştırmanızı tavsiye ederim

https://www.payza.eu